MINI CLUB | IC HOTELS GREEN PALACE



IC Hotels Green Palace – MINI CLUB – NICO Kids Club

Çocuğunuz tatilinizde harika zaman geçirirken kendinize ayıracak biraz huzur, biraz boş vakit ister misiniz? Genç misafirlerimiz için yakın zamanda tamamen yenilenmiş olan NICO Çocuk Kulübü'ne hoş geldiniz. 0 – 16 yaş arası çocuklar için 4 farklı yaş grubuna ayrılarak dizayn edilmiştir . Farklı üniteleri , harika Aqua Park ve Spray Action Havuzları , Sinema ve Playstation odaları, çocuklar için gündüz ve akşam gösterileri için Mini Amphi Tiyatrosu, Mini Disko, Luna Park, farklı temalı partiler, çeşitli spor, oyunlar ve el sanatları, aktiviteleri ile bölgedeki en büyük ve en güvenli mini kulüptür.

Çocuklarınızı, endişelenmeden, profesyonel Mini Club ekibimizin onlarla ilgileneceği Mini Kulübümüze bırakabilirsiniz. Genç misafirlerimiz günlerini eğitici ve eğlenceli aktivitelerle geçirirken sizler de tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Şüphesiz burada çocuklarınız unutulmaz ve muhteşem bir tecrübe yaşayacaklar ve bu tecrübelerini sizinle ve eve döndüklerinde arkadaşları ile paylaşacaklar.

Bebek Kulübümüz0-4 yaş arası bebekler için özel olarak dizayn edilmiştir. Bebek oyun odamız çok sayıda bebek oyuncağı ve özel bebek mobilyası sunar. Bebek maması hazırlamak için mutfak gereçleri bulunan küçük mutfağımızı kullanabilirsiniz. Tatlı uyku odamız ise emziren anneler için oldukça rahat bir alan sunar ve ayrıca gün boyunca kestirmek isteyen bebekler için de mükemmel bir yerdir. Bebek kulübümüzün hemen dışında, kum zeminli ve ahşap aktivite parkı olan güzel bir oyun alanımız var. Ebeveynlerin bebek kulübü etkinlikleri sırasında bebekleriyle kalmaları gerekmektedir. Ücretli olarak bebek bakıcılığı hizmeti verebiliyoruz.

Mini ClubNICO Kids Club ana binasında yer alır . Mini Club 4-8 yaş ve 8-12 yaş arası çocuklara hizmet vermektedir. İçerisinde bekleme alanı ile birlikte resepsiyonu , çocuk aktiviteleri için mutfağı , top havuzu alanı , yüz boyama alanı , lego alanı , aktivite ve el sanatları alanı, 2 sinema odası Playstation4 odası ( 2 cihaz/4 oyuncu ). Eğitimli personelimiz tarafından çok çeşitli aktiviteler düzenlenmektedir ; sanat projeleri , plaj aktiviteleri , havuz oyunları , el sanatları , spor ve çeşitli oyunlar .

Teenage Club12- 16 yaş arası misafirlerimiz için özel olarak dizayn edilmiş harika bir yerdir. 4 adet Playstation4 odası ( 3 cihaz / 6 oyuncu ) langırt , bilgisayar , chill-out alanı , disco bar alanı ve çeşitli masa oyunlarının yer aldığı oyun odası yer almaktadır

Teen Club personelimiz genç misafirlerimizin farklı ülkelerden yeni arkadaşlar edinmeleri ve IC Hotels Green Palace da unutulmaz bir tatil geçirmeleri için her türlü spor, oyun aktiviteleri , temalı partiler ve etkinlikler düzenlemektedirler .

 

Genel Hizmetler : 
Çalışma Saatleri :
10:00 – 17:30
20:30 – 23:00

Elektronik kilit sistemli tek giriş – çıkış ve Güvenlik Kamera hizmeti

Kids Bar (Soft İçecekler)

Klimalı odalar

2 Mini Sinema Salonu  (Türkçe , İngilizce , Almanca ,Rusça film seçenekleri ile )

Bebek Havuzu , Aqua Tower & Spray Action Park

Ahşap & Kum oyun alanları

Çeşitli masa oyunları

Yaratıcı Mutfak – Çocuk şef workshoplar ( Pizza ve kurabiye )

Farklı Workshoplar , Oyun ve spor aktiviteleri

Luna Park

Her güne özel Gece ve Gündüz  Mini Amfi Tiyatro şov programları

Mini Disko

Fotoğraf çekim alanı

Keyifli Oyun & Fotoğraf Sirk alanı

2 adet Playstation4 odası  toplam 10 oyuncu kapasiteli

Bilgisayar  &  Internet

Tuvaletler  – kız / erkek / engelli

Top Havuzu  / Oyuncak Odası  / LEGO alanı

Yüz Boyama / Her gün
 

IC HOTELS RESIDENCE

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS RESIDENCE

IC HOTELS RESIDENCE

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP

IC HOTELS GREEN PALACE

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS GREEN PALACE
You are Seeing This Hotel

IC HOTELS GREEN PALACE

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP

IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP

IC HOTELS AIRPORT

GÖRÜNTÜLE
IC HOTELS AIRPORT

IC HOTELS AIRPORT

GÖRÜNTÜLE REZERVASYON YAP
"